1. ارسال کالا یک روز پس از ثبت سفارش صورت گرفته و زمان تحویل آن به مشتری بین یک تا پنج روز کاری از زمان ارسال خواهد بود .
 2. کلیه لپ تاپ ها وتمامی تبلت و موبایل‌های خریداری شده دارای 5 روز  ضمانت بازگشت کالا طبق شرایط شرکتی می باشند .
 3. هزینه ارسال  به صورت پسکرایه می باشد .
 4. ارسال کالا در روز کاری بعدی صورت می پذیرد و امکان ارسال کالا در همان روز در صورت هماهنگی با کارشناسان امکانپذیر می‌باشد (برای هماهنگی با شماره04135571118   تماس حاصل فرمایید)
 5. زمان تحویل کالا با توجه به میزان مسافت بین 1 تا 5 روز کاری پس از ارسال (نه زمان ثبت سفارش به طول می انجامد (در برخی موارد نسبت به شلوغی راه ها و شرایط خاص تا 5 روز طول میکشد) .پیش از پایان بازه 5 روز کاری شرکت امکان پیگیری سفارشات را نخواهد داشت)
 6. ارسال سفارشات توسط پست، تیپاکس، و باربری (متناسب با شهر مقصد و مبلغ سفارش) با انتخاب مشتری صورت می پذیرد
 7. در حال حاضر امکان پرداخت وجه در محل وجود ندارد و پرداخت تنها به صورت اینترنتی صورت می پذیرد. همچنین به دلیل محدودیت های بانک مرکزی در خرید از طریق کارت بانکی، برای سفارشات بیشتر از  100 میلیون تومان خرید تنها از طریق انتقال وجه ساتنا امکان پذیر است. برای سفارشات بالاتر از 100 میلیون تومان، پس از پرداخت نهایی سفارش نهایی شده تلقی می گردد .
 8. در صورت در خواست فاکتور رسمی حتما گزینه خرید حقوقی را در مرحله نهایی ثبت سفارش انتخاب نمائید .
 9. کلیه محصولات دارای ضمانت اصالت کالا  می باشند .
 10. هزینه حمل بازگشت کالا و ارسال کالای جایگزین به عهده مشتریان گرامی می باشد
 11. ایرادات فیزیکی مانند شکستگی، ضربه، خط و خش و… شامل ضمانت بازگشت کالا نمی باشد پس در زمان تحویل کالا به بسته بندی و محتویات داخل آن دقت نمائید. لطفا در هنگام جعبه گشایی از سفارش خود فیلم تهیه نمایید تا اگر سفارش در حین نقل و انتقال آسیب دیده بود از طریق فیلم قابل اثبات باشد (در غیر این صورت امکان مرجوعی کالا با مشکل فیزیکی و ظاهری وجود ندارد) .
 12. ایرادات نرم افزاری و استفاده نادرست از دستگاه ( استفاده برخلاف موارد توضیح داده شده در کاتالوگ هر محصول) شامل ضمانت بازگشت کالا نمی شود .
 13. کاستوم لپ تاپ توسط شرکت گارانتی کننده و طبق استاندارد شرکت سازنده است. این عمل هیچگونه اختلالی در عملکرد لپ تاپ ایجاد نکرده و دستگاه را از گارانتی خارج نمی کند. برای انجام فرایند کاستوم، سخت افزار لپ تاپ به هیچ عنوان دستکاری نمی شود و تنها حافظه داخلی و رم در جایگاه های مخصوص ارتقاء لپ تاپ قرار می گیرند. تنها در صورتی که لپ تاپ در جایی به جز گارانتی ارتقاء یابد، لپ تاپ از گارانتی خارج می شود .
 14. لطفا در زمان تحویل کالا وجود اقلام همراه و کارت گارانتی دستگاه را نیز بررسی نمایید (در صورت مفقود شدن اقلام همراه و یا کارت گارانتی امکان تعویض و یا مرجوعی کالا وجود نخواهد داشت)